UNESCO nedēļa 2017 asociētajās skolās /

05. oktobrī 2017. gadā

Laikā no šī gada 9. līdz 15. oktobrim UNESCO Latvijas Nacionālā komisija aicina ikvienu pievērsties tēmām, kurās ikdienā saskaras materiālais un nemateriālais kultūras mantojums, īpaši izceļot kulinārā mantojuma nozīmi un tā sniegtās iespējas ilgtspējīga tūrisma veicināšanai.  Plašāk: UNESCO Nedēļa 2017. Arī UNESCO asociētajās skolās norisinās daudzveidīgi pasākumi kulinārā mantojuma izzināšanai un baudīšanai.

Nedēļu ieskandināja Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, 26. septembrī organizējot  "Meistara dienu", kuras galvenā tēma bija "Latgales reģiona kulinārais mantojums". Pasākuma reportāžu var aplūkot šeit.  Savukārt  10. oktobrī notiks pasākums "Kultūras mantojums lietojumā", kurā Erasmus+ mobilitātes dalībnieki no Ungārijas, Francijas, Zviedrijas, Itālijas gatavos savus tradicionālos ēdienus Haralda Sauša pavadībā. No12:30 līdz 13:30 norisināsies ēdienu prezentācijas un degustācijas. Plašāk lasiet šeit.

 

 

 

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā 10. oktobrī  notika karjeras izglītības pasākums „Kurzemes kulinārais un kokdarbu mantojums” bērnudārza „Bitīte” audzēkņiem (fotoreportāža aplūkojama šeit), savukārt 23.oktobrī norisināsies seminārs “Tūrisma un viesmīlības pakalpojumu ilgtspējības izaicinājumi", kas pievērsīsies arī kulinārā mantojuma tēmām.

Valmieras Valsts ģimnāzijā visas nedēļas garumā norisinās stundas, veltītas uztura tēmai. Piemēram, 11.klases bioloģijas stundās veica pētniecisko laboratorijas darbu - Kālija permanganāta difūzija caur kartupeļu šūnu membrānām. Skolēni pētīja, kā kartupeļu škirne `Laura` laiž cauri membrānai dažādas masas daļas KMn04 šķīdumus (zilos graudiņus