Zinātnieku nakts 2019 dienas programma UNESCO asociētajām skolām /

23. septembrī 2019. gadā

Arī šogad Rīgas Tehniskā universitāte piedāvā dienas programmu Zinātnieku naktij.

Pieteikšanās jāveic, sazinoties ar saitē norādīto kontaktpersonu.

RTU Rūdolfa Cimdiņa Biomateriālu centrs piedāvā programmu e-bio-BOOM. Programmā plānots aplūkot jautājumus par darba drošību, zinānisko rezultātu drošību, kā arī meklēt atbildes uz jautājumiem, vai IT ir mākonī, vai ķīmija var simulēt IT trikus. Būs arī vairākas interesantas atrakcijas.

Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte piedāvā informatīvi izglītojošu lekciju «Mūsdienu elektronika: no idejas līdz realizācijai». Tajā varēs uzzināt, kā jebkurš, pat gados jauns izgudrotājs, var nonākt no sava izgudrojuma idejas līdz tirgū pieprasītam produktam.

RTU Zinātniskā bibliotēka piedāvā spēli – kvestu «Grāmatas izlaušanās no bibliotēkas».

Plašāka informācija par darbnīcām un pieteikšanās kārtība šeit (sadaļā Dienas programma): https://www.rtu.lv/lv/zinatne/zinatniskie-pasakumi/zinatnieku-nakts