Piedalies Pasaules jauniešu konferencē, kas veltīta labestībai un cilvēcībai (24. un 25. oktobrī) /

22. oktobrī 2020. gadā
Aicinām piedalīties 24. un 25. oktobrī Pasaules jauniešu konferencē, kuras vadmotīvs ir labestība.
Šo konferenci rīko UNESCO Mahātma Gandija institūts mieram un ilgtspējīgai attīstībai.
 
Pirmā diena (24.10. pēc Latvijas laika sākums plkst. 7.30) tematiski veltīta jauniešiem un multilaterālismam, savukārt otrā (25.10. pēc Latvijas laika sākums plkst. 12.30) - jauniešu iesaistei ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.
 
Konferencē tiks pieņemta Globālā jauniešu labestības deklarācija, pasludinot ANO Sarptautisko labestības un cilvēcības dienu (Global Youth Declaration on Kindness for UN International Day of Kindness for Humanity).
 
Dalība konferencē ar iepriekšēju reģistrēšanos: https://wyc2020.paperform.co/.
 
Plašāk var uzzināt šeit.