Starptautiskais tīmekļa seminārs “21. gadsimta globālie izaicinājumi un iespējas: indivīdu un nācijas atbildība” /

10. februārī 2021. gadā
Attēls aizgūts no: https://maailmakool.ee/en/uudised/international-youth-webinar-18-02-2021/
Attēls aizgūts no: https://maailmakool.ee/en/uudised/international-youth-webinar-18-02-2021/

Jaunieši vecumā no 15 līdz 19 gadiem, un viņu skolotāji tiek aicināti piedalīties starptautiskā tīmekļa seminārā “21. gadsimta globālie izaicinājumi un iespējas: indivīdu un nācijas atbildība”, kas notiks 18. februārī (ceturtdien) plkst. 14.00–17.00 (pēc Latvijas laika).

Tīmekļa semināra mērķis ir paaugstināt jauniešu un pedagogu izpratni par globālajām problēmām, kas saistītas ar klimata pārmaiņām, piespiedu migrāciju un cilvēktiesībām, un mudināt jauniešus meklēt reālus risinājumus, raugoties no individuālas uz starptautisko perspektīvu. Pasākuma dalībnieki saņems informāciju par gaidāmo notikumu – ANO modelēšanas spēli, kas tiek plānota no 10. līdz 13. jūnijam Igaunijā.

Tīmekļa semināra programma:

Intervija ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaid.

Paneļdiskusija ar ekspertiem par cilvēktiesībām un klimata pārmaiņām:

Kari Käsper – pārstāvis no UNHCR (ANO Bēgļu aģentūras);

Minna-Liina Lind –Igaunijas Ārlietu ministrijas vēstniece cilvēktiesību un migrācijas jautājumos;

Aveliina Helm – pārstāve no Tartu Universitātes;

Kristi Klaas –pārstāve no Vides ministrijas.

Iepazīšanās ar Igaunijas Apvienoto Nāciju Organizācijas 2021. gada modelēšanas spēles tēmām un aktivitātēm.

Grupu diskusijas jauniešiem, kuras vadīs EstMUN (Estonian Model United Nations) jaunieši.

Vairāk informācijas un reģistrēšanās pasākumam šeit.