Tu esi mans varonis - stāstu krājums bērniem Covid-19 krīzes laikā /

03. septembrī 2020. gadā

Tu esi mans varonis” (My Hero is You) ir jauns stāstu krājums, kura mērķis ir palīdzēt bērniem izprast un iemācīties sadzīvot ar Covid-19. Grāmatas tapšanā iesaistījušās vairāk nekā 50 humānās palīdzības nozarē darbojošās organizācijas, tostarp Pasaules Veselības organizācija, Apvienoto Nāciju Organizācijas Bērnu fonds, Apvienoto Nāciju Organizācijai Augstais komisārs bēgļu jautājumos, Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness biedrību federācija, kā arī organizācijas “Glābiet bērnus” federācija.  

 Ar fantastiskās būtnes Ario palīdzību grāmatā “Tu esi mans varonis” tiek skaidrots, kā bērni var pasargāt sevi, savas ģimenes un draudus no koronavīrusa un kā savaldīt savas emocijām, saskaroties ar jaunu un dinamiski mainīgu realitāti. Grāmata ir paredzēta bērniem visā pasaulē, ko skārusi Covid-19 pandēmija, bet ir ieteicama bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. “ Bērniem nav ieteicams lasīt šo grāmatu patstāvīgi bez vecāku, aprūpētāju vai skolotāju atbalsta. Lai aptvertu pēc iespējas plašāku lasītāju loku, grāmata “Tu esi mans varonis” tiks izdota vairākās valodās gan e-grāmatas, gan audiogrāmatas formātā. Jau šodien tā ir pieejama lasīšanai vairākās valodās.

Grāmata latviešu valodā pieejama šeit.

Grāmata citās valodās pieejama šeit.