UNESCO Louis François centra vizuālās mākslas konkurss 2021: Ceļošana - sapnis vai murgs /

28. oktobrī 2020. gadā

UNESCO Louis François centrs aicina piedalīties ikgadējā starptautiskā vizuālās mākslas konkursā. Tā  mērķis ir veicināt starpkultūru saiknes, mākslinieciskās prasmes un caur vizuālajiem darbiem dokumentēt bērnu un jauniešu kultūru daudzveidību visā pasaulē. Konkurss tiek rīkots no 1994. gada, un iesniegti 114 000 radoši darbi no 150 valstīm. Tajā var piedalīties bērni un jaunieši no 3 līdz 25 gadiem. Darbi jāiesūta līdz 2021. gada 15. janvārim.

2021. gada konkursa tēma ir: Ceļošana – sapnis vai murgs

Doties…atklāt

Doties… piedzīvojumā

Doties… dziļāk savā galvā

Doties… pret savu gribu

Doties… uz labāku pasauli

 

Autors var iesūtīt tikai vienu darbu, kuram var pievienot aprakstu (ja vēlas). Izmēram jābūt ne lielākam kā 105 x 75 cm. Darbs jānosūta uz šādu adresi: Concours de dessins, IMAJ-Centre pour l’UNESCO, Hôtel du Petit Louvre, 1, rue Linard Gonthier, B.P. 279, 10008 Troyes Cedex, France. Sakarā ar iespējamiem muitas maksājumiem uz sūtījuma pakas organizatori lūdz norādīt, ka tā vērtība ir starp 15 un 20 eiro. Rezultāti būs zināmi 24. martā centra mājas lapā un Facebook lapā.

Plašāka informācija par konkursu un visi noteikumi šeit!

Veiksmi!